Nauka języka francuskiego

Chcesz uczyć się francuskiego w prosty i inspirujący sposób w swoim własnym rytmie?

Podczas szytych na Twoją miarę zajęć, kładę akcent na rozwój wszystkich umiejętności językowych: wypowiedzi ustnej i pisemnej, rozumienia ze słuchu i czytania ze zrozumieniem. Już od pierwszej lekcji przybliżę Ci prawdziwy, żywy język, starając się jak najczęściej tworzyć sytuacje pomagające Ci przełamać barierę językową, wrócić do francuskiego po dłuższej przerwie lub po prostu praktykować płynne i poprawne mówienie. Wychodzę z założenia, że nauka może być przyjemnością, jeśli skutecznym metodom towarzyszy serdeczna atmosfera i otwarcie się na rzeczywistą komunikację w języku docelowym. Cel i program zajęć ustalam indywidualnie z Tobą, dostosowując je do Twojego poziomu, wieku i czasu wolnego.

  • Oferuję zajęcia indywidualne lub w małych grupach, na każdym poziomie znajomości języka i w każdym wieku.
  • Gwarantuję skuteczną naukę przez skype bądź z dojazdem do ucznia na terenie Wrocławia.
  • Prowadzę kursy przygotowujące do matury, do egzaminów DELF i DALF, jak również zajęcia dla osób wyjeżdżających za granicę lub chcących poszerzyć swoje możliwości zawodowe.
  • Organizuję kursy francuskiego dla firm i instytucji dostosowane do konkretnych potrzeb pracowników. Zajęcia te mogą być prowadzone w siedzibie firmy w trybie określonym przez klienta.
  • Współpracuję ze szkołami językowymi.

Z językami, wszędzie jesteś w domu.

Edward De Waal